top of page

Технічний сервіс Prylutskyi Zavod Plastmas

Prylutskyi Zavod Plastmas пишається тим, що технічне обслуговування надається клієнтам для забезпечення оптимального рівня виробництва. Наші кваліфіковані технічні представники можуть допомогти впровадити вдосконалення процесів, оптимізувати ефективність і створити інноваційні рішення для виробничих завдань. Їх підтримує наш інженерно-технічний і науковий персонал, який тісно співпрацює з ним, щоб допомогти нашим клієнтам досягти своїх цілей стабільно високої якості та безперебійного виробництва. Обсяг їхніх знань про матеріали та смоли включає всю нашу лінійку термореактивних та термопластичних матеріалів.

На сучасному висококонкурентному ринку наші клієнти повинні зробити правильний вибір від концепції до кінцевого виробництва. Технічні представники Prylutskyi Zavod Plastmas навчаються новітнім технологіям обробки. Вони працюють із клієнтами, щоб обговорити характеристики матеріалу чи смоли та технології обробки. Пильна увага до найкращого підбору матеріалу або смоли для процесу може допомогти зменшити ймовірність змін процесу та простою. Якщо виникають труднощі з обробкою, оперативна відповідь технічних представників Prylutskyi Zavod Plastmas може допомогти вирішити проблеми з обробкою.

Prylutskyi Zavod Plastmas із задоволенням організує візит одного з наших технічних представників, щоб обговорити, які з наших продуктів найкраще задовольнять ваші потреби.

srm@pzp.ua - Шайхутдінов Ренат, комерційний директор

mtm@pzp.ua - Тетяна Мусієнко, головний технолог

www.rdcil.com - лабораторія RDCIL

bottom of page