Доміно

Настільна гра, в процесі якої влаштовується ланцюжок суглобів («кісток», «каменів»), торкаючись навпіл однаковою кількістю очок, вказуючи кількість очок.

 Шахи 

Настільна логічна гра зі спеціальними фігурами на 64-клітинній дошці для двох суперників, що поєднує елементи мистецтва (в тому числі з точки зору шахового складу), науки та спорту

Скакалка

Спортивний інвентар для вправ (стрибків) дорослих та дітей. Стрибки виконуються таким чином, що мотузка проходить під ногами і над головою.

Гра "15"

Це набір суглобів із цифрами, укладеними у квадратну коробку. Довжина сторони коробки в чотири рази перевищує довжину сторони суглобів для набору з 15 елементів; відповідно, одна квадратна коробка залишається порожньою у коробці. Метою гри є досягнення впорядкування за номерами

Шашки

Логічна настільна гра для двох гравців, що полягає у пересуванні шашок певним чином по клітинках шашки. Мета гри - взяти всі шашки суперника або позбавити їх можливості рухатись (блокувати).

Естафетна паличка

Пофарбований пластиковий порожнистий циліндр з гладкою поверхнею, який передається один одному в встановленій зоні учасниками естафети.

Шахова дошка

Це поле 8 × 8 (загалом 64), що чергує темні та світлі клітини (поля). Поле a1 традиційно темне

Обруч

Спортивний тренажер - використовується як одне зі спортивних знарядь у вправах художньої гімнастики